رباتیک

سلام بچه ها . . .

بالاخره پریروز رفتم از آقای خانوردی (استاد مرتضی خانوردی) سوالات و فایل های رباتیک رو گرفتم. البته تقصیر من نبود که یکم دیر شد آخه من اون موقع که ایشون به ما گفته بودن که به من ایمیل بزنین تا من براتون سوال ها رو بفرستم ، 1000 بار به ایشون ایمیل زدم ولی ایشون . . .  البته من نمیگم که کم کاری از ایشون بوده شاید مشکل داشتن.

تا این که من یکی دو هفته پیش باهاشون تماس گرفتم تا قضیه رو جویا بشم. بهشون گفتم که اگه دسترسی به انترنت براشون مشکله من بهشون یه فلش بدم تا فایل ها رو برام رو فلش بریزن ، ایشونم گفتن که اگه این کارو انجام بدم که برای خودشون هم بهتر میشه ولی گفتن که فرداش میخوان برن کرج واسه یه مسابقه و تا هفته دیگه نمیان. و به من گفت که شنبه باهاشون تماس بگیرم.

من هم یکشنبه تماس گرفتم و باهاشون صحبت کردم و روز بعد هم رفتم سوال ها رو گرفتم.

حالا هم که این مطلب رو تو وبلاگم گذاشتم می خواستم کسایی (رباتیکی ها) که میان تو وبلاگ و این مطلب رو میخونن به بقیه ی بچه های کلاس رباتیک هم خبر بدن که هر چه زودتر این سوال ها رو براشون بفرستم.

فقط هر کس که این سوال ها رو می خواد ایمیلشو برام نظر خصوصی بذاره تا من براش ایمیل کنم.البته این فایل ها رو روی سایت انجمن علمی(Tceng.ir) هم آپلود میکنیم که شما می تونین از اونجا هم دانلود کنید.

ایمیل یادت نره

/ 5 نظر / 5 بازدید
جواد

باریکلا . به تو میگن یه آدم سمج [نیشخند]

تلخی

سلام آقای یاقوتی...داستان خدا را دوست دارم, خیلی قشنگ بود دلم گرفته بود که با خوندنش باز شد... ممنونم ...واقعا جالب بود امیدوارم موفق باشید...[تایید][تایید][تایید]

رضا

ممنون که رو سایت انجمن علمی هم قرار دادین[دست]

رضا

سلام . من تو سایت انجمن علمی هم رفتم ولی اونجا لینکاش خراب بود و دانلود نشد . میشه لطفا برای من فایل ها رو ایمیل کنید . ممنون

دوست

سلام مسعود جان . این مرتضی خانوردی کی هستش ؟ برام ایمیل بزن