اینم وبلاگ منه ... نمیتونم بگم واسش زحمت نکشیدم چون خیلی دوسش دارم بیشتر چیزهایی هم که اینجا میخونین حرف دله ، یاد روزایی که برام خاطره شدن.
 
 

امیدوارم لحظات خوبی در این وب سایت داشته باشید .....

رباتیک
نویسنده : مسعود تاریخ : چهارشنبه ٢٧ امرداد ۱۳۸٩ کلمات کلیدی :
نظرات ()

سلام بچه ها . . .

بالاخره پریروز رفتم از آقای خانوردی (استاد مرتضی خانوردی) سوالات و فایل های رباتیک رو گرفتم. البته تقصیر من نبود که یکم دیر شد آخه من اون موقع که ایشون به ما گفته بودن که به من ایمیل بزنین تا من براتون سوال ها رو بفرستم ، 1000 بار به ایشون ایمیل زدم ولی ایشون . . .  البته من نمیگم که کم کاری از ایشون بوده شاید مشکل داشتن.

تا این که من یکی دو هفته پیش باهاشون تماس گرفتم تا قضیه رو جویا بشم. بهشون گفتم که اگه دسترسی به انترنت براشون مشکله من بهشون یه فلش بدم تا فایل ها رو برام رو فلش بریزن ، ایشونم گفتن که اگه این کارو انجام بدم که برای خودشون هم بهتر میشه ولی گفتن که فرداش میخوان برن کرج واسه یه مسابقه و تا هفته دیگه نمیان. و به من گفت که شنبه باهاشون تماس بگیرم.

من هم یکشنبه تماس گرفتم و باهاشون صحبت کردم و روز بعد هم رفتم سوال ها رو گرفتم.

حالا هم که این مطلب رو تو وبلاگم گذاشتم می خواستم کسایی (رباتیکی ها) که میان تو وبلاگ و این مطلب رو میخونن به بقیه ی بچه های کلاس رباتیک هم خبر بدن که هر چه زودتر این سوال ها رو براشون بفرستم.

فقط هر کس که این سوال ها رو می خواد ایمیلشو برام نظر خصوصی بذاره تا من براش ایمیل کنم.البته این فایل ها رو روی سایت انجمن علمی(Tceng.ir) هم آپلود میکنیم که شما می تونین از اونجا هم دانلود کنید.

ایمیل یادت نره